Poslední zápas sezóny Dubí zvládlo

• od

Poslední utkání v sezóně Slovan vyhrál venku 8:1 s Kačicemi. První poločas předvedená hra od Slovanu byla velice bídná, hráči v obraně a záloze se mezi sebou nedokázali domluvit a soupeř z toho těžil a třikrát utekl do brejku. První půle skončila 2:1 pro Dubí, ale do kabin se neodcházelo s úsměvem. V kabině si to hráči vyříkali a do druhý půle vlétli jako vyměněné sehrané mužstvo a hra tomu odpovídala. I hned v začátku druhého poločasu se hosté prosadili a vytvářeli si spoustu šancí. Útočníci Slovanu Martin Říha a Daniel Bořík zaznamenali hattrick a jeden gól zaznamenal i Jiří Slezák. Slovan tímto zápasem zakončil sezónu na 5. místě.

Slovan Dubí na hřišti v Kačici s fanoušky a fanynkami. (autor fotografie: Linda Mullerova)