SK Lhota B – Slovan Dubí 2:1pk

• od

Slovan Dubí poprvé na jaře ztratil body. Do zápasu hráči nevstoupili vůbec dobře, předvedená hra tomu také odpovídala. Slovan šel po prvních patnácti minutách do vedení, když se prosadil Michal Kóňa. Sedm minut po vstřelení branky musel gólman Martin Kohout odejít ze hřiště z důvodu inkasování červené karty. Na útočné polovině hráči ztratili míč a domácí toho využili a řítili se na gólmana, který neodhadl vyběhnutí na balón a srazil domácího hráče.

Druhý poločas už hráči Dubí předváděli o něco lepší hru, ale sráželo je neproměňování šancí. Dva góly Dubí ještě k tomu nebyly uznané, protože podle pomezního byly vstřelené z ofsajdu. Gól domácích padl deset minut před koncem zápasu. Zápas skončil 1:1 a o výsledku musely rozhodnout penalty, kde úspěšnější bylo mužstvo domácích.